Zákaznická podpora

Nenašli jste odpověď na svojí otázku? Napište nám, pokud to bude možné, obratem zde zveřejníme odpověď nebo se sami ozveme. Na písemné dotazy odpovíme do 3 pracovních dní.

Bez vyplnění všech položek nebude možné dotaz odeslat.


Zákaznická podpora

Náš systém posílá k objednávce 2 zprávy. První Vás informuje o tom, že jsou data přijata na naše FTP. Znamená to, že se data řádně odeslala a že je následně můžeme zpracovat v našem systému.

Druhá zpráva informuje o tom, že byla objednávka převedena do tiskového PDF. Pokud Vám tato zpráva přišla, pak jsou u nás data v pořádku a po ověření případných slevových kupónů Vám pustíme zakázku do tisku.

Pokud jste zprávu neobdrželi:

1. Podívejte se, jestli ji náhodou nemáte ve SPAMU.

2. Pokud zprávu nemáte ani ve spamu, pošlete nám ji znovu podle tohoto návodu.

Děkujeme.

Neuvedli jste číslo voucheru? Nic se neděje, napište nám ho sem: zadání čísla voucheru.

Program AlbumMaker Vám automaticky nepřepočítá cenu. Děláme to ručně po odeslání objednávky. Je totiž nutné, abychom u jednotlivých slevových portálů slevové kupóny ověřili. Nebojte se, pokud jste dodrželi podmínky slevy, nebudete doplácet nic.

Případné doplatky:

  • Strany navíc -> 48 Kč/4 strany (všechny knihy kromě K25), 36 Kč/2 strany (kniha K25)
  • Orientace na šířku -> 100 Kč/knihu (kromě knihy K25, kde se 100 Kč navíc neplatí)
  • Poštovné -> 119 Kč (v jednom balíčku maximálně 5 ks knih)

 

Stav Vaší objednávky sledujte zde: online ověření stavu objednávky.

Stavy se musejí ručně aktualizovat. Tuto aktualizaci děláme každý den. Pokud nemůžete objednávku najít, počkejte si do druhého dne, kdy budou informace aktualizovány.

Technologický prostor je prostor asi 1 cm od skutečného okraje stránky. Nemělo by se do něj s jistou tolerancí nic dávat. Fyzický řez papíru je s tolerancí cca 2mm od okraje a pokud dáte vaše objekty do tech. prostoru, mohou být oříznuty nebo nehezky blízko okraje.

Rady, jak správně s technologickým prostorem zacházet:

  • Pokud nechcete, aby se fotky byť jen o milimetr ořezaly, NIKDY je NEumísťujte za šrafované čáry!
  • To platí také pro texty a fotky, na které aplikujete různé ozdobné rámečky.
  • Pokud je cílem vytvořit fotky, které nebudou mít žádný bílý okraj (resp. okraj s Vámi zvoleným pozadím strany), je NUTNÉ fotky umístit ZA ŠRAFOVANÉ čáry (tedy až na samé okraje). Jinak nelze zaručit, že se okraje neobjeví. Je nad lidské síly řezat papíry s půlmilimetrovou přesností.
  • Technologického prostoru dbejte zejména u obálek knih. Knihařky papír zahýbají, takže by se mohlo stát, že zahnou část nadpisu nebo část obličeje na fotografii.

Chybičky s ohledem na technologický prostor nelze uplatnit jako reklamace. V případě špatných obálek knih klientům voláme a za poplatek 100 Kč obálku spravíme a znovu vytiskneme.

Děkujeme za pochopení.

Záleží na reálné tiskové velikosti. Software si to ale ohlídá sám. Žlutá výstraha se dá ještě tolerovat, červené se raději vyhněte. Fotografie na tisk by měly mít rozlišení 300 dpi.

Vámi odeslaná objednávka je převedená do tiskových pdf přesně tak, jak jste si ji poslali. Na odeslaných datech neděláme žádné změny. Prosíme tedy o kontrolu foto produktů před tím, než je skutečně objednáte. Tiskárna nepozná, jestli tiskne stranu prázdnou nebo stranu, na kterou jste vložili fotku. Vytvoření prázdných stran tedy NENÍ DŮVODEM reklamace.

Pokud by skutečně došlo k přehození stránek při vázání knihy, je nutné, abyste nám fyzicky knihu poslali nebo donesli. My ji porovnáme s daty, které máme uložené v našem systému. Pokud by došlo k pochybení z naší strany, knihu samozřejmě opravíme nebo vytiskneme znovu.

Bohužel papír se nedá korigovat jako jas a barevnost na monitoru. Každý má doma monitor kalibrovaný jinak, a tak se mohou barvy a kontrast na Vašem monitoru a na naší tiskárně lišit. Spoléháme na profesionální nastavení techniků přímo od firmy Xerox, jedné z nejlepších tiskařských společností na trhu.Při digitálním tisku nicméně k malým odchylkám dojít může.

Dobrý den,

 

chcete-li na stránku umístnit více obrázků postupjte takto:

 

krok 1. - smažte si obrázek, který je vložen na stránce

            označte si jej a zmáčkněte Delete

krok 2. - pokud máte smazaný obrázek na Vámi vybrané stránce

            klikněte na Obrázky / Přidat místo pro obrázek do stránky

krok3. - na stránku se Vám vloží nové (modré) místo pro obrázek

           2.krok opakujete dokud nebudete mít Vámi požadovaný počet obrázků na stránce

 

 

 

S přátelským pozdravem

Tým Computer MCLVYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Obrazy za super ceny!

Vánoce jsou už za rohem! Vytvořte a darujte svým nejbližším nejmilejší dáreček  Fotoobrazy do 5.12.2018 za úžasné ceny. Do objednávky uveďte Akce01-FB.Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihymcl.cz