Stažení a instalace

Po stažení programu MCLAB si jej ihned prosím aktualizujte.  Pokyny pro stahování programu naleznete zde. DěkujemeProgram Album Maker bude nadále funkční pro stávající zákazníky pro dokončení jejich projektů. Nové projekty prosím vytvářejte v programu MCLAB, který budeme nyní vyvíjet, tvořit v něm nové šablony a budeme jej neustále aktualizovat.

Pro majitele OS MAC slouží momentálně online aplikace, která je plně funkční a kde si můžete Vaše produkty pohodlně vyrobit. 

Pro majitele Windows slouží desktopová verze MCLAB nebo online verze.

 

Co Vás může zajímat? 

 • Programy neumí snížit cenu! Vouchery nebo slevové kódy budou uplatněny až po přijetí objednávky. 
 • Do kolonky poznámka/voucher neuvádějte jiné informace než Voucher nebo slevový kód.  
 • Objednávky zasílejte za sebou. Pokud je zašlete na stejné objednací údaje i dopravu a stejný způsob dopravy, budou Vám automaticky sloučeny a poslány v jednom balíčku.
 • Pokud chcete vytvořit více kusů totožného fotoproduktu zadejte daný počet přímo do objednávky - počet kopií. 
 • Objednávky tiskneme tak jak je odešlete. Žádné úpravy a kontroly před tiskem neprobíhají. V případě, že Vám v datech něco chybí nebo přebývá (prázdné strany), vytiskneme to přesně tak. 

Jak objednávky objednat.

 • Při objednávce vepište do políčka "Voucher" kód slevového kupónu, název slevového portálu (kde jste kupón koupili) a kód akce. Nebude-li dodržen tento postup, může být zpracování zakázky zpožděno.
 • Pokud jste odeslali objednávku bez čísla Voucheru, můžete ho doplnit zde. Program bohužel neumí odečíst slevu, ale nebojte, bude doplněna při zpracování objednávky.
 • Na Online ověření stavu objednávky zjistíte, jestli máte vaše dílko připraveno k vyzvednutí. Vyčkejte si na potvrzující e-mail, že k nám objednávka došla. Program MCLAB může sice hlásit odeslání objednávky, bohužel to ale ještě neznamená, že jsou odeslaná data v našem systému. K tomu slouží potvrzující e-mail.
 • Na vytvořených fotoknihách a kalendářích neprovádíme žádné úpravy. Při tvoření vašich děl tedy věnujte pozornost rozlišení, barevnosti a kontrastu vkládaných fotografií. Chci se dozvědět víc.
 • Před odesláním objednávky si vámi vyrobené knihy nebo kalendáře zkontrolujte, jestli máte stránky ve správném pořadí a zdali máte správně nastavená kalendária. Takovéto chybky totiž nemohou být uznány jako reklamace.
 • Pokud nalezneme nějaké formální nedostatky, ozveme se vám.

 

Aplikace MCLAB je kompatabilní se všemi novějšími verzemi Windows. Je doporučeno změnit rozlišení obrazovky buď na 1024×768, nebo 1280×1024. Pro samotnou instalaci dvojklikněte na soubor MCLAB 2017.1.0 MCLAB_09082017 a postupujte podle instrukcí na obrazovce. Po ukončení instalace MCLAB provede několik nutných operací s nastavením samotné aplikace (které moho trvat několik minut v závislosti na rychlosti počítače) pro zdárné ukončení a nastavení instalace. Pro další spuštění programu MCLAB pouze klikněte na ikonu MCLAB.

Pravidelně dochází k velmi důležitým změnám a je nezbytné instalovat nabízené aktualizace. Pokud se vám aktualizace nestahují, dočasně prosím vypněte antivirový program. Je možné, že způsobuje blokaci aktualizací. 


VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Obrazy za super ceny!

Vánoce jsou už za rohem! Vytvořte a darujte svým nejbližším nejmilejší dáreček  Fotoobrazy do 5.12.2018 za úžasné ceny. Do objednávky uveďte Akce01-FB.Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihymcl.cz