Nápověda


V následujícím textu naleznete odpovědi na nejčastější dotazy kladené našimi klienty. V případě, že zde nenajdete hledanou odpověď, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu.


Před objednáním našich produktů je potřeba stáhnout program MCLAB, který umožňuje snadno a rychle vytvořit fotoknihy a kalendáře. PROGRAM JE ZCELA ZDARMA.


Reklamace jsou obecně velmi nepříjemné, ale víme, že se stávají. Pokud si nejste jistí, zda máte nárok reklamovat fotoprodukty nahlédněte do našeho reklamačního řádu.


Na úpravy, organizaci nebo prezentování digitálních fotografií si nemusíte pořizovat žádné drahé programy. Perfektně vybavené nástroje si můžete stáhnout z internetu a používat je zcela zdarma.


Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Nebo nám chcete odeslat nějaký jiný soubor? Ukážeme Vám jak použít nástroj pro manuální nahrání souborů.


Pomocí vzdáleného přístupu Vás do 20 minut naučíme vytvořit snadno a efektivně Vaši fotoknihu. Tuto službu nově nabízíme pouze za 100 Kč. Pro více informací volejte 602 71 00 96.


Inspirujte se vzorovými knihami vytvořenými v programu AlbumMaker. Fotodárky lze obdarovat celou rodinu. Tématům se meze nekladou. Ať už chcete udělat radost babičkám s fotkami malých ratolestí, zvěčnit vzpomínky na dovolenou nebo zdokumentovat jedinečnou atmosféru Vaší svatby.


Existuje mnoho triků, jak udělat dobrou kompozici fotografie. Pravidlo zlatého řezu je ale nejznámější a nejjednodušší. Přitom bylo používáno mistry výtvarného umění už od nepaměti. I samotná Mona Lisa v sobě skrývá proporce zlatého řezu.


Snažíme se abychom vytvářeli našim zákazníkům kvalitní a originální fotoprodukty, které zachycují jedinečné chvíle z jejich života. Jsme rádi, že se nám daří poskytovat služby, které naši zákazníci ocení.

VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Obrazy za super ceny!

Vánoce jsou už za rohem! Vytvořte a darujte svým nejbližším nejmilejší dáreček  Fotoobrazy do 5.12.2018 za úžasné ceny. Do objednávky uveďte Akce01-FB.Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihymcl.cz